Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
 
Kötü hava şartlarında internetim kesilir mi ?
 

Yağmur ve kar için %99.9 kesintisiz hizmet için altyapı planlaması yapılmaktadır ve sistem bu şekilde çalışmaktadır. Yağmur ve karda kesinti yaşayabilecek noktalara hizmet vermemekteyiz. 2 yıldır çalışan sistemimizde en kötü hava koşullarında dahi kesinti yaşanmamıştır. Aşırı rüzgardan antenlerin etkilenmemesi için iyi monte edilmesi gerekmektedir ve tüm noktalarımızın montajı bu şekilde yapılmaktadır.

 
İnternetimi başkaları ile paylaşabilirmiyim ?
 

Abonelere verilen kullanıcı adı ve şifrenin paylaşılması durumunda oluşabilecek bilişim suçları hesap sahibi aboneye aittir. Ayrıca kullanıcı adınız bir başkası tarafından kullanımda olduğu sürece sizin aynı kullanıcı adı ve şifreyle internet erişiminiz olmayacaktır.

 
Nasıl başvuru yapabilirim ?
 

Başvurularınızı internet sitemiz üzerinden veya adres bilgimizdeki firmamızdan yapabilirsiniz.

 
Aboneliğim süresince hizmette aksama olursa size nasıl ulaşabilirim ?
 

İnternet sitemizden yada ilgili abone merkezlerinden ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz sabah 08:00 ile akşam 19:00 dur. Bu saatler dışında sistemimize bırakacağınız mesajlar bir sonraki gün çalışma saatlerimiz içerisinde değerlendirilecektir.

 
Ekstra bir ücret çıkar mı ?
 

Tarifeki fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece bayiniz sizlerden anten,anten kurulumu ve kablolama için bir bedel isteyebilir. Bu konuyla ilgili bizimle görüşmeniz gerekmektedir.

 
Neden bu kadar ucuz ?
 

İnternet erişimini kablosuz olarak sunduğumuz için ilk yatırım maliyetlerimiz diğer firmalara göre az,bu avantajı tarifelerimize yansıtarak en ucuz fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

 
Sistem nasıl çalışıyor ?
 

Kablosuz internet, pop noktasına kurulan antenler vasıtası ile havadan taşınır. Hizmet alacak olan binanın yüksek noktasına kurulan alıcı anten ile, interneti pop noktasından alır, kablosuz erişim noktasına veya direk bilgisayara aktarır.

Whatsapp
Mavi Bilgisayar
Mavi Bilgisayar
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1