Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mavi Bilgisayar

Bilgisayar Teknik Servisi, Kablosuz İnternet, Kamera ve Alarm Güvenlik Sistemleri hizmeti veren firmamız, güncel medyayı ve teknolojiyi takip ederek, çalışmalarına önem göstermektedir.
Bilgisayar ve bilgisayar parçalarının satışı, teknik destek hizmeti, bakım hizmetleri ve bu kapsamda ön plana çıkarılan pek çok teknolojik gelişmenin yakın takibini sağlamaktadır.
Dürüst bir hizmet ve satış politikası ile çıktığımız bu yolda, uzun vadede ortaya koyduğumuz yatırımlar, pek çok konuda artı sağlamış, iş hacmimizi daha verimli hale getirmiştir.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmetler, tamamen profesyonel bir teknik kadro ile ilerlemektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına verimli çözümler üretmek ve beklentilere yüksek kalite ile dönüş yapmayı amaçlıyoruz. Ülkemizde sunulan bilişim teknolojileri konusunda, pazar payımızı artırmayı ve güçlü alt yapımızla müşterilerimizin yanında olmayı kendimize misyon ediniyoruz.

Vizyonumuz

Teknolojik ürünlerin ve hizmetlerin hızla geliştiği günümüzde firmaların bu duruma uyum sağlayarak bilgi ve yapılanmalarını geliştirmeleri bilişim sektöründe ayakta kalabilmenin en önemli gerekliliğidir. Bizler tüm bu yeniliklere ve gerekliliklere uyum sağlayarak kendini geliştiren, genç ve dinamik bir firma olarak ilerlemekteyiz. Gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurabilmek ve bu şekilde sektörde önde gelen bir firma olabilmek amacındayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızın amacı müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde tespit etmek ve özgün çözümler üretmektir.

Whatsapp
Mavi Bilgisayar
Mavi Bilgisayar
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1