Arkadaşını Getir Kampanyası

Anasayfa » Arkadaşını Getir Kampanyası

Arkadaşını Getir Kampanyası

Arkadaşlarınızı Mavi bilgisayar Kablosuz internete Davet Edin, Her Yeni Abonelik İçin Hem Size Hem De Arkadaşınıza “Bir Ay İnternet” Hediye Edelim!

Kampanya Koşulları:
– Kampanya 01 Ocak 2024 tarihine kadar, yalnızca Bireysel Aboneler için geçerlidir.

– Referans ile kayıt olan Abone’ye tercih ettiği internet tarifesi ve öneren Abone’mizin mevcut internet hizmeti “1 Ay Hediye” olarak verilecektir.
– Hediye ay kullanımı için davet ettiğiniz arkadaşınızın aktif internet Abonesi olmasından sonra çıkan ilk faturasını ödemesi gerekmektedir.
– Hediye ay kullanımından yansıtılacağı fatura dönemi öncesinde ve içerisinde referansınız ile gelen arkadaşınız aldığı hizmeti sonlandırırsa, sizin de hediye ay kullanım hakkınız iptal edilir.
– Dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet ederek, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Aynı adres için, kampanyadan bir kez yararlanılabilir.

Sorular

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Sizin Referansınız ile kayıt olacak arkadaşınızın, Mavi bilgisayar a gelerek başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuru sırasında referans olduğunuz arkadaşınızın, sizin Abone Adınızı paylaşması gerekmektedir. Başvurunun tamamlanması ve arkadaşınız aktif internet Abonesi olmasının ardından, bir sonraki fatura döneminde hem siz hem de arkadaşınız 1 Ay Bedava internet hizmeti almaya hak kazanır.

1 Ay Bedava İnterneti ne zaman kullanabilirim?
Hediye ay kullanımı için davet ettiğiniz arkadaşınızın, internet Abonesi olmasından sonra çıkan ilk faturasını ödemesi gerekmektedir. Örneğin; referansınız ile Abone olan arkadaşınızın hizmeti Temmuz ayında aktif olduysa, bedava ay kullanımı Ağustos ayında gerçekleşecektir.

Aynı ay içerisinde birden fazla arkadaşım Abone olursa ne olur?
Aynı ay içerisinde referansınız ile birden fazla arkadaşınız internet Abonesi olursa, hediye ay kullanımız bir sonraki aylara yansıtılır ve hak kaybı yaşamazsınız.

Whatsapp
Mavi Bilgisayar
Mavi Bilgisayar
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1