Mavi Teknik Servis bir Mavi Bilgisayar bünyesinde geliştirilen ve sektörel olarak notebook tamiri,laptop tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri ve teknik servis ana dallarında hizmet vermektedir.Bu hizmetleri geniş bir yelpazeye yayan Mavi Teknik Servis laptop chip değişimi,ssd harddisk değişimi,sistem kurulumlari ve uzak bağlantı desteği sağlayarak sorunu hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak için azami gayret göstermektedir.

Mavi Teknik Servis  Bursa'da 2000 li yıllardan beri kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olan ve bilişim sektöründe yelpazesini kablosuz internet yetkili bayiliği ,bilgisayar sarf malzemeleri satışı  , kamera ve güvenlik sistemleri,hırsız alarm sistemleri kurulumları yapan Mavi Bilgisayar 'a ait bir teknik servis projesidir.

Mavi teknik servis olarak kurulma amacımız arızalı bilgisayarlarınızın onarımını mükemmel bir şekilde hızlı ve  profesyonel bekibimizle sağlamaktır.Mavi Teknik Servis Mavi Bilgisayar güvencesi ile arızalı ürünlerinizi ilk günkü gibi tamir edip yeniler ve uzun yıllar tekrar kullanmanızı sağlar.Uygun fiyatlı çözümler ve tecrübeli teknik servis personellerimiz ile notebook ve masaüstü bilgisayarlarınızı onarmak için bir tık uzağınızdayız. www.maviteknikservis.com internet sitesinde online olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ayrıca bursa kamera sistemleri ve bursa güvenlik sistemleri alanlarındada MB KAMERA GÜVENLİK ( MAVİBİLGİSAYAR KAMERA GÜVENLİK ) sistemleri adı ile hizmet vermeyede başladık.Tüm bu hizmetleri tek çatı altında Mavi Bilgisayar güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kamera ve güvenlik sistemine ihtiyacınız mı var ?

HEMEN TEKLİF ALIN !
  • Orhangazi Camiikebir Mah. Yalova Cd. No:82/A
  • 0 (224) 573 22 63 0 (541) 259 28 02
  • info@maviteknikservis.com Bize Yazın